facebook

Duszpasterze


Ks. Marek Kozłowski – proboszcz

imieniny 25 kwietnia, magister teologii moralnej na PWTW, przyjął święcenia kapłańskie 25 maja 1996 z rąk Biskupa Kazimierza Romaniuka. Posługiwał jako wikariusz w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawa-Falenica, Miłosierdzia Bożego w Ząbkach, MB Królowej Polski w Warszawa-Anin, MB Loretańskiej Warszawa-Praga, Św. Marii Magdaleny Warszawa-Ugory, MB Częstochowskiej w Zielonce. Od 30 kwietnia 2015 posługuje jako proboszcz Parafii w Józefowie k. Legionowa.



Ks. Kowalski Marcin – rezydent

Parafia pochodzenia: MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów
Data święceń: 03 czerwca 2017 r., Abp Henryk Hoser SAC
Imieniny: 11 listopada
magister, PWTW, katechetyka
wikariusz, MB Królowej Polski, Jabłonna, 26.08.2017 –10.12.2018
rezydent, NMP Królowej, Józefów k. Legionowa, od 10.12.2018


 

Proboszczowie:

Ks. Jerzy Dębowski (1987 – 1991)
Ks. Andrzej Janowski (1991 – 1994)
Ks. Kazimierz Klepacki (1994 – 2005)
Ks. Piotr Śliwka (2005 – 2015)

Księża pomagający w duszpasterstwie:

Ks. Rafał Szewczyk (2007 – 2009)
Ks. Marcin Andrzejewski (2009 – 2012)
Ks. Piotr Paćkowski (2005-2015)
Ks. Piotr Majewski (2015-2018)