Ks. Kazimierz Klepacki

Ks. Kazimierz Klepacki, ur. 10 czerwca 1949 (imieniny obchodzi 4 marca), studiował teologię duszpasterstwa rodzin na ATK, przyjął święcenia kapłańskie 16 czerwca 1974 z rąk Kard. Stefana Wyszyńskiego. Pracował jako wikariusz w parafiach: w Łękach Kościelnych, Białej Rawskiej, Siennicy, w parafii Św. Michała Arch. w Nowym Dworze Mazowieckim, parafii Najśw. Serca Pana Jezusa w Warszawie – Falenicy, Św. Wawrzyńca w Kutnie, w Żelechlinku, Budziszewicach, Kałuszynie, Kołbieli.

22 czerwca 1994 został mianowany proboszczem w Józefowie k. Legionowa. Dzięki jego staraniom 7 kwietnia 1997 została erygowana Parafia p/w Najświętszej Maryi Panny Królowej w Józefowie k. Legionowa. Od 1 września rozpoczął budowę nowego kościoła, którego kamień węgielny poświęcił Papież Jan Paweł II podczas spotkania na Pradze 13 czerwca 1999, a wmurował Bp Kazimierz Romaniuk 22 sierpnia 1999. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu proboszcza i mieszkańców parafii nowa świątynia została konsekrowana 22 sierpnia 2004. Pracę duszpasterską w Józefowie prowadził do 30 czerwca 2005.

Od lipca 2005 pełni obowiązki proboszcza w Parafii w Woli Rasztowskiej. Od 1 marca 2015 pełni obowiązki proboszcza w Parafii w Wniebowzięcia NMP w Kamieńczyku.