facebook

Wizyta duszpasterska

 

Program Wizyty będzie podany w okresie kolędowym – grudzień/styczeń


Drodzy Parafianie.

Przychodząc do Waszych domów przynosimy Wam Słowo Boże i błogosławieństwo. Miejcie przygotowane Pismo Święte, kropidło i wodę święconą. Starajcie się w miarę możliwości być w domu całą rodziną. Miejcie odwagę przesunąć lub odwołać zajęcia dodatkowe dzieci. Takie spotkanie jest raz w roku. Jeśli komuś z poważnych powodów nie pasuje proponowany termin wizyty, może umówić się indywidualnie na inny termin. Ważne jest, abyśmy mogli się spotkać i porozmawiać o sprawach duchowych i nie tylko. Możliwość spotkania się z rodzinami jest jakąś formą wyznania wiary, przynależności do wspólnoty parafialnej i buduje więzi we wspólnocie kościelnej. W czasie trwania wizyty duszpasterskiej kancelaria po południu będzie nieczynna. Wszelkie pilne sprawy można będzie załatwić rano lub bezpośrednio po Mszy wieczornej w zakrystii.

Ofiary złożone podczas kolędy przeznaczone będą na wymianę posadzki i zrobienie ogrzewania w  naszej świątyni. Za wszelkie ofiary składam Bóg zapłać.