Terytorium parafii

05-119 Legionowo
tel. / fax 22 774 84 94

+48 518 833 009

Miejscowości należące do Parafii:

• Józefów,
    ulice: Ateny, Borki, Dębowa, Diamentowa, Dzika, Główna, Gwiaździsta, Krótka, Leszczynowa, Leśna, Leśna Polana, Leśne Osiedle, Migdałowa, Miodowa, Motylkowa, Niecała, Objazdowa, Olimpijska, Orzechowa, Piaskowa, Piastowska, Polna, Polnej Róży, Polnych Maków, Poziomkowa, Rodziny Kalińskich, Runa Leśnego, Sienkiewicza, Sienna, Sezamkowa, Słonecznego Poranka, Strużańska, Szczęśliwa, Szkolna, Wiosenna, Wspólna, Wyścigowa, Zacisze, Zielona, Zielone Wzgórze, Złota, Żytnia.
  • Kąty Węgierskie,
    ulice: Akacjowa, Bagienna, Cedrowa, Kościelna, Malinezji, Marzycieli, Modrzewiowa, Olchowa, Opal, Parkowa, Przyleśna, Porannej Rosy, Sarny, Sosnowa, Strużańska, Wałowa, Wielkiego Dębu, Wierzbowa.
  • Michałów Grabina,
    ulice: Baśniowa, Bukowa, Cisowa, Grabowa, Jasnodworska, Jaśminowa, Jaworowa, Kasztanowa, Klonowa, Kwiatowa, Leśna, Limby, Lipowa, Magnolii, Modrzewiowa, Platanowa, Przyleśna, Przyrodnicza, Sosnowa, Wierzbowa, Zielony Zagajnik, Żywiczna.
  • Wola Aleksandra,
    ulice: Gajowa, Słowicza, Wolska, Zaciszna.

Dojazd komunikację miejską:
ZTM linia 736 z Żerania FSO lub z Legionowa /przystanek: Józefów SZKOLNA

Parafia liczy ok. 3200 mieszkańców.

Mapka parafii: (z zaznaczonymi granicami Parafii)